RU UA

Реєстартура

Мамолог

Кабінет узд

RU UA

Інформація про центр

прО НАС

Грецький медичний фонд «Гіппократи» був заснований в 2004 році Всесвітньою Радою греків зарубіжжя (САЕ). Надалі основним донором стала міжнародна неприбуткова організація «Hellenicare». В Україні фонд «Гіппократи» очолює Олександр Васильович Лазаренко. На базі Грецького медичного фонду «Гіппократи» в 2008 році було відкрите приватне підприємство Елінмед для поліпшення медичної допомоги малозабезпеченим категоріям населення південного сходу України.

Ваше здоров’я в надійних руках

Готові прийти на допомогу

Високі етичні стандарти

Об’єктивність діагностики та лікування

Надання кваліфікованих медичних послуг постраждалому населенню східної України за допомогою медичних мобільних клінік по проекту "Папа для України"

Цільовим населенням було обрано уразливі верстви, що мешкають вздовж лінії зіткнення, які відчувають потребу у медичних послугах, профілактичних та лікувальних заходах. Це ті люди, що  через фізичні чи фінансові бар’єри, не можуть підтримувати здоров’я, існування та житлові умови. Вони включають: вимушених переселенців, людей з хронічними та гострими захворіннями (а також людей з ТБ та ВІЛ), незаможних та тих людей , що перебувають у негідному стані, дітей, людей похилого віку та недієздатних. Ці категорії населення було обрано тому, що вони знаходяться у групі ризику за чинними обставинами, що склалися в Україні. Вони мають лімітований доступ до медичних послуг.

Оперативне лікування

Кожна людина зі страхом і відноситься до хірургічних втручань, вважаючи, що будь-яка операція — це ризик. На щастя, ми живемо в час, коли медицина навчилася проводити операції безпечно і якісно. Головною метою всіх хірургів в нашій клініці є досягнення максимального ефекту від операції з мінімальною травматизацією здорових органів і тканин.

Денний стаціонар

Це один з видів медичної допомоги, який останнім часом набув широкого поширення, що заміняє стаціонар. У напрямку лікарів в денний стаціонар направляються пацієнти, які потребують інтенсивного амбулаторному лікуванні під наглядом медичного персоналу.

Лікарі медичного центру

Лазаренко Олександр Васильович

Директор фонду

Рудаловская Тамара Семенівна

Директор «Елінмед»

Пушко Александр Васильевич

Рентгенолог

Тарасов Дмитро Іванович

Ендоскопіст

Яковенко Марина Анатоліївна

УЗД

Стружкових Світлана Миколаївна

Невропатолог

Соколова Олена Олександрівна

УЗД

Сімакова Ольга Григорівна

Лор

Свецинська Татяна Євгенівна

Гінеколог

Розенко Олег Владіміровіч

Хірург

Пузач Євген Анатолійович

Уролог

Новожен Олена Артемьевна

Акушер-гінеколог

Монина Ольга Борисівна

Лаборант

Лошманова Тетяна Михайлівна

УЗД

Юрченко Люсія Івановна

Офтальмолог

Губарькова Інга Леонардовна

Ендокринолог

Графова Олена Олександрівна

Лікар-гінеколог

Діасамідзе Малхаз Зурабович

Мамолог

Бурченко Юрій Леонідович

Терапевт, ревматолог

Алейникова Алла Іванівна

Ендокринолог

Алексанова Наталья Викторовна

Терапевт, эндокринолог

Радченко Наталья Николаевна

Лікар-гінеколог

НАШІ СЕРТИФІКАТИ

Дитяча ендокринологія

Щитоподібна, підшлункова, надниркові та інші залози внутрішньої секреції впродовж цілого життя вироблять необхідні хімічні речовини – гормони. Вони дають змогу нашому організмові керувати більшістю процесів. Нестача або надлишок цих хімічних речовин може призвести до важких порушень діяльності всього організму. Дані статистики стверджують, що ендокринні захворювання у дітей займають третє місце, а серед підлітків четверте у загальній структурі захворюваності України.

Сімений
лікар

Сімейний лікар – це лікар загальної практики, який у будь-який час готовий прийти на допомогу кожному члену вашої родини та вести постійне медичне спостереження за станом здоров’я вашої сім’ї.Сімейний лікар – це і педіатр, і терапевт, і хірург, і ще багато інших спеціалістів, яких об’єднує в собі цей фахівець. Це людина, яка отримала спеціалізовану багатопрофільну підготовку і займається профілактикою, діагностикою та лікуванням багатьох захворювань. 

Пролистать наверх

залиште заявку

Як наш постійний або потенційний клієнт Ви завжди можете розраховувати на нашу допомогу!