RU UA

Реєстартура

Мамолог

Кабінет узд

RU UA

ПОСЛУГИ ЦЕНТРУ

КОНСУЛЬТАЦІЯ ЛІКАРЯ

Ви отримаєте консультацію кваліфікованих фахівців, більшість з яких мають вищу категорію.

Показниками визнання професіоналізму наших лікарів є їх регулярна участь в регіональних тематичних і міжнародних конференціях, навчання на курсах підвищення кваліфікації з подальшою атестацією, публікації своїх робіт в провідних наукових журналах.

РентгенологІя

В арсеналі Грецького медичного центру активно розвиваються два найважливіші напрямки — рентген-діагностика і мамографія. Це означає, що наші клієнти стануть ще здоровіше. Рентгенографія за допомогою сучасного рентген-діагностичного апарату дозволить поставити точний деталізований діагноз при мінімальному променевому навантаженні.

КЛІНІКО-ДІАГНОСТИЧНА ЛАБОРАТОРІЯ

Виконуються всі клінічні, біохімічні, імунологічні та цитологічні дослідження (більше 60-ти методик). Всі дослідження проводяться відповідно до наказів по уніфікації Міністерства охорони здоров’я України. Весь спектр біохімічних і імунологічних досліджень виконується на автоматичному аналізаторі Labline — 100 (Австрія).

Регулярно проводяться внутрішньолабораторний контроль якості, тести самоперевірки, виконання екстрених тестів і автоматичний повтор тесту (при виході за межі лінійності), що забезпечує високу точність аналізів. Результати аналізів видаються протягом 1-2 діб.

УЗД

Ультразвукове дослідження (УЗД) необхідно при проходженні практично будь-якого обстеження. Даний метод вже протягом багатьох років дозволяє терапевтам, онкологів, гінекологів, педіатрів, хірургів максимально точно діагностувати цілий ряд захворювань і патологій, є одним з найбільш інформативних і безпечних для пацієнта.

Зробити УЗД важливо не тільки пацієнтам з підозрами на будь-які захворювання або наявність патологій, але і жінкам, які очікують малюка. Дуже важко переоцінити значення даного методу в області акушерської практики.

Фіброгастродуоденоскопія

Фіброгастродуоденоскопія — ендоскопічний метод обстеження слизової оболонки стравоходу, шлунка і дванадцятипалої кишки. Це обстеження дозволяє найбільш точно встановити характер, ступінь вираженості і протяжності змін слизової оболонки, провести диференціальну діагностику між доброякісними і злоякісними ураженнями.

Причому ФГДС з прицільною біопсією є найбільш ефективним методом своєчасного розпізнавання раку в ранній стадії розвитку. Завдяки гастроскопії і прицільної біопсії здійснюється динамічний контроль над процесом загоєння виразки шлунка і проводиться місцеве лікування. Точно визначається джерело кровотечі і наявність хелікобактерної інфекції.

Мамологічне відділення

В даний час рак молочної залози є найпоширенішим злоякісним захворюванням у жінок і займає провідне місце серед онкологічних захворювань в Україні Щогодини одна жінка помирає від раку молочної залози. У розвинених країнах показники ще вище, однак, там смертність має тенденцію до зниження, у нас же захворюваність і смертність ростуть паралельно.

У Донецькій області щорічно реєструється понад 1600 випадків раку. У 45% пацієнток діагноз ставиться при зверненні, коли хвороба вже дала метастази. Тільки за останні десять років захворюваність на рак молочної залози зросла з 51,3 випадку до 64,5 випадків на 100 тисяч жіночого населення. Впливати на цей несприятливий процес можна двояко: як можна раніше виявити рак і грамотно лікувати.

денний стаціонар

У Грецькому медичному центрі працює денний стаціонар на 6 ліжок.

Це найпоширеніша форма надання медичної допомоги.

ДЕННИЙ СТАЦІОНАР ПРАЦЮЄ З ПОНЕДІЛКА ПО П’ЯТНИЦЮ З 8:30 до 16:00.

Пацієнт відвідує денний стаціонар у зручний для нього час. Тут, в максимально комфортних умовах і під наглядом лікаря, проводиться лікування гострих і хронічних захворювань із застосуванням медикаментозних і фізіотерапевтичних методів лікування.

Мобільна бригада

Донецька обласна благодійна організація «Грецький медичний фонд« Гіппократи »реалізує проект« Надання кваліфікованих медичних послуг постраждалому населенню Східної України за допомогою мобільних клінік ».

Мета проекту — надання безкоштовної медичної допомоги населенню, яке постраждало від конфлікту на Сході України. В рамках проекту працюють мобільні бригади лікарів, які обслуговують сільське населення і тимчасових переселенців Нікольського району, Волноваського району, Мангушський району, міста Маріуполя та його околиць.

Мобильные клиники в составе врача-терапевта, двух узких специалистов, и медсестры выезжают в села указанных районов, ведут прием и выдают медикаменты бесплатно.

Операції

Наш центр в умовах стаціонару проводить широкий спектр операцій різного профілю:

 • хірургічного
 • урологічного
 • проктологічного
 • гінекологічного

  Підставою для проведення оперативного лікування є наявність захворювань органів черевної порожнини, в гострому або хронічному станах, гострі і запальні процеси шкіри і м’яких тканин (гідраденіт, панарицій, врослий ніготь), а також видалення доброякісних новоутворень, таких як фіброми, ліпоми, атероми. Оперативному лікуванню також відносять грижі будь-якої локалізації, захворювання органів черевної порожнини, запалення апендикса і інші захворювання.
 • останні новини центру

  Новый маммографический аппарат!

  В Греческом медицинском центре установлен новый маммограф фирмы «Simens». Приглашаем женщин на маммографию и консультацию у ведущего маммолога Диасамидзе М.З. С понедельника по пятницу С

  РАДИОВОЛНОВОЙ МЕТОД ЛЕЧЕНИЯ ГЕМОРРОЯ

  Радиоволновая хирургия — это современный нетравматичный метод, при котором осуществляется разрез и коагуляция (соединение) тканей с помощью применения высокочастотных волн. Для этой цели используется профессиональная

  ОЗОНОТЕРАПИЯ

  Озонотерапия основана на использовании   природного компонента   и   относится к природным методам лечения. В медицине озон используется в виде озоно – кислородной смеси для местного и

  Пролистать наверх

  залиште заявку

  Як наш постійний або потенційний клієнт Ви завжди можете розраховувати на нашу допомогу!